Hakkımızda
YAMANLAR CANSU DOĞAL KAYNAK SUYU
1972 yılında Sağlık Bakanlığı'ndan alınan 001 numaralı Üretim Ruhsatı ile ÇAMLIK Memba suları markasıyla Türkiye'de ilk ambalajlı su üretim iznine sahip olan Cansu Gıda San. ve Tic. A.Ş. 1988 Yılında Cansu Doğal Kaynak Suyu markası ile faaliyete başlayıp,2004 yılından itibaren YAMANLAR Cansu Doğal Kaynak Suyu markasıyla üretimine devam etmiştir.Üretim tesisimiz 10.000 m2lik açık alan içinde yer alan 3.000 m2 lik kapalı alan ve 5.000 m2 stok alanına inşaa edilmiş olup Avrupa'nın en son teknolojik makine sistemleriyle ürünlerini pazara sunar.
Geçen süre içinde başta İngiltere olmak üzere, Almanya, Hollanda, Malta, Dubai, Libya'ya ihracat yapan Cansu Gıda San. ve Tic. A.Ş. 2016 yılı başından itibaren yatırım ağırlığını 19. Lt. Damacana Su da yeni markalar ve daha geniş bayi ağı yapılanmasına kaydırmıştır.

İzmir'de sönmüş volkanik bir dağ olan YAMANLAR Dağının 1000 Metreye yakın zirve noktasından çıkarak, dağın kuzeye bakan yamaçlarında bulunan tesisimize yer altından boru hattıyla gelen Yamanlar Cansu Doğal Kaynak Suyu içerdiği zengin mineraller ile hem su ihtiyacınızı karşılar, hem de mineral ihtiyacınızı.

YAMANLAR Cansu Doğal Kaynak Suyu ALKALİ bir sudur.